Product Details |
Product Name | Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A264 |
| Product Size | Height*width:36mm*15mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 7g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 17g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated & Silver PlatedPlated |
Size And Material Describe
Green Aventurine-Gold Plated | Green Aventurine-Silver Plated |
Black Agate-Gold Plated | Black Agate-Silver Plated |
Amethyst-Gold Plated | Amethyst-Silver Plated |
White Crystal-Gold Plated | White Crystal-Silver Plated |
Opal-Gold Plated | Opal-Silver Plated |
Rose Quartz-Gold Plated | Rose Quartz-Silver Plated |





