Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A314 |
| Product Size | Height*width:40mm*18mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 16g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 26g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Amethyst | Lapis Lazuli |
White Turquoise | Unakite |
Green Aventurine | Red Jasper |
Malachite | Gold Sand |
Turquoise | Rhodonite |
Black Agate | Blue Turquoise |
Opal | Blue Sand |
Tiger's Eyes Eye | Red Agate |
Rose Quartz | White Crystal |





