Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A160 |
| Product Size | Height*width:47mm*40mm |
| Product Stone Material | Amethyst |
| Product Weight | 30g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 40g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |





