Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A122 |
| Product Size | Height*width:65mm*50mm |
| Product Stone Material | Crystal |
| Product Weight | 30g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 40g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
blue | Purple |
| yellow | pink |
| green |





