Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A086 |
| Product Size | Height*width:30mm*10mm |
| Product Stone Material |
|
| Product Weight | 4g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 14g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
Amethyst | Rose Quartz |
| Opal | Green Aventurine |





