Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A066 |
| Product Size | Height*width:35mm*15mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 14g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 24g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Tiger's Eyes Eye | Black Agate |
Rose Quartz | Blue Turquoise |
Unakite | Gold Sand |
Lapis Lazuli | Red Agate |
Rhodonite | Amethyst |
Opal |





