Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A048 |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 19g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Tiger's Eyes Eye | Opal |
Red Agate | Gold Sand |
Lapis Lazuli | Sodalite |
Blue Turquoise | Turquoise |
Rose Quartz | Green Aventurine |
Amethyst | Black Agate |





