Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A020 |
| Product Size | Height*width:60mm*30mm |
| Product Stone Material | Amethyst hole |
| Product Weight | 60g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 70g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
Gold Plated | Silver Plated |





