Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A047 |
| Product Size | Height*width:20mm*20mm |
| Product Stone Material | White Crystal |
| Product Weight | 6g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 16g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |



