Product Details |
Product Name | Crystal Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A005 |
| Product Size | Height*width:62mm*10mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Amethyst & Red Agate etc.Red Agate etc. |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Black Agate | Gold Sand |
Malachite | Stripe Blue Agate |
Turquoise | Opal |
Amethyst | Blue Sand |
Red Agate | Unakite |
White Crystal | Stripe Purple Agate |
Blue Turquoise | Picture stone |
Tiger's Eyes Eye | Green Aventurine |
Stripe Rose Red Agate | Rose Quartz |
Sodalite | Rhodonite |
Lapis Lazuli | Red Jasper |
Watermelon Red |





