Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A124 |
| Product Size | Height*width:28mm*21mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 11g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 21g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Blue Turquoise |
Lapis Lazuli | Turquoise |
Gold Sand | Malachite |
Blue Sand | Tiger's Eyes Eye |
Amethyst | Green Aventurine |
White Turquoise | Opal |





