Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A316 |
| Product Size | Diameter:12mm |
| Product Stone Material | crystal |
| Product Weight | 5g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 15g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
cherry blossom | Men's and women's logo39;s logo |
I love you |





