Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A108 |
| Product Size | Height*width:62mm*10mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 12g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 22g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Black Agate |
Rhodonite | Stripe Purple Agate |
Watermelon Red | Tiger's Eyes Eye |
Red Agate | Blue Sand |
Opal | Malachite |
Blue-vein stone | Stripe Rose Red Agate |
Unakite | Blue Turquoise |
Stripe Blue Agate | Picture stone |
Amethyst | Red Jasper |
Gold Sand | Turquoise |
Green Aventurine | Lapis Lazuli |
White Crystal |





