Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A169 |
| Product Size | Height*width:47mm*27mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 29g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 39g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Amethyst | Astronomy |
Green Aventurine | Black Tourmaline |
Rose Quartz | Red Agate |
White Crystal | Turquoise |
Snowflake obsidian | Lapis Lazuli |
![]() | |
Red Jasper | Citrine Crystal |





