Product Details |
Product Name | Amethyst pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A053 |
| Product Size | Height*width:45mm*18mm |
| Product Stone Material | Amethyst |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated & silversilver Plated |
Size And Material Describe
Gold | silver |





