Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A017 |
| Product Size | Height*width:35mm*24mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 13g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 23g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Turquoise | Red Agate |
White Crystal | Lapis Lazuli |
Unakite | Opal |
Blue Turquoise | Rhodonite |
Amethyst | Gold Sand |
Green Aventurine | Tiger's Eyes Eye |
Malachite | Rose Quartz |
Black Agate |





