Product Details |
Product Name | wolf tooth crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A325 |
| Product Size | Height*width:50mm*15mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Lapis Lazuli & Amethyst & Black Agate & Blue Sand & Gold Sand & Opal & Red Jasper & Synthetic Malachite ,etc Jasper & Synthetic Malachite ,etc ,etc |
| Product Weight | 13g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 25g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Green Aventurine | Lapis Lazuli |
Black Agate | Gold Sand |
Blue Sand | Opal |
Red Jasper | Synthetic Malachite |
Rose Quartz |





