Product Details |
Product Name | paty mask crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A315 |
| Product Size | Height*width:47mm*45mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Red Jasper & Amethyst & Black Agate & Tiger's Eye & Opal & Synthetic Malachitemp; Opal & Synthetic Malachitechite |
| Product Weight | 27g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 40g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Green Aventurine |
Red Jasper | Amethyst |
Black Agate | Tiger's Eyes Eye |
Synthetic Malachite | Opal |





