Product Details |
Product Name | skull crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:36mm*24mm |
| Product Stone Material | Gold Sand & Blue Sand & Obsidian; Obsidian |
| Product Weight | 9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | ![]() |
Blue Sand | Obsidian |
Gold Sand |





