Product Details |
Product Name | 7 chakra pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XSDA1-A002 |
| Product Size | Height*width:36mm*24mm |
| Product Stone Material | obsidian |
| Product Weight | 9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
7 Chakra | Chakra |





