Product Details |
Product Name | Peace clasp pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A327 |
| Product Size | Height*width:35mm*28mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Opal & Amethyst & Red Agate & Black Agate & Blue Sand & Gold Sand & Tiger's Eye & Synthetic Blue Turquoise ,etc;s Eye & Synthetic Blue Turquoise ,etc ,etc |
| Product Weight | 6g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Blue Sand | Rose Quartz |
Red Agate | Black Agate |
Amethyst | Synthetic Blue Turquoise |
Green Aventurine | Gold Sand |
Tiger's Eyes Eye | Opal |
Gold Sand | Gold Sand |
opal | Rose Quartz |





