Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A009 |
| Product Size | Height*width:37mm*8mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 4g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 14g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Tiger's Eyes Eye | Malachite |
Blue Sand | Amethyst |
Rhodonite | Black Agate |
Opal | Unakite |
Gold Sand | Lapis Lazuli |
White Crystal | Turquoise |
Rose Quartz | Green Aventurine |
![]() | ![]() |
Red Agate | Snowflake obsidian |
![]() | ![]() |
White Turquoise | Red Aventurine |





