Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A007 |
| Product Size | Height*width:37mm*14mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 8g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 18g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | ![]() |
Green Aventurine | White Crystal |
![]() | ![]() |
Opal | Turquoise |
![]() | ![]() |
Tiger's Eyes Eye | Red Agate |
![]() | ![]() |
Black Agate | Rose Quartz |
![]() | ![]() |
Amethyst | Unakite |
![]() | ![]() |
Lapis Lazuli | Malachite |
Rhodonite | Gold Sand |
Blue Sand |






