Product Details |
Product Name | Crystal Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A327 |
| Product Size | Height*width:35mm*28mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Amethyst & Red Agate,etc Red Agate,etc |
| Product Weight | 8g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 18g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Blue Sand | Rose Quartz |
Red Agate | Black Agate |
Amethyst | Blue Turquoise |
Green Aventurine | Gold Sand |
Tiger's Eyes Eye | Lapis Lazuli |
Opal | Opal |





