Product Details |
Product Name | Crystal Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A001 |
| Product Size | Height*width:39mm*9mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Amethyst & Red Agate etc.Red Agate etc. |
| Product Weight | 5g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 15g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Purple Fluorite | Amethyst |
Black Agate | Blue fluorite |
Blue Sand | Dot Stone |
Gold Sand | Green Aventurine |
Hematite | ironstone |
Lapis Lazuli | Opal |
Picture stone | Red Agate |
Red Aventurine | Red Jasper |
Rhodonite | Rose Quartz |
Snowflake obsidian | Sodalite |
Synthetic Blue Turquoise | Synthetic Malachite |
Synthetic Turquoise | Tiger's Eyes Eye |
Transparent Quartz&Natural crystalystal | Unakite |
White Agate | White Turquoise |





