Product Details |
Product Name | Tree of life crystal Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A233 |
| Product Size | Height*width:50mm*50mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 11g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 25g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
7 Chakra | 4 color |
Tourmaline | Amethyst |
Rose Quartz | Red Agate |
Garnet | Green Aventurine |
India Agate | Red Sea Caral |
Aquamerine | Olivine |
White Crystal | Turquoise |
Citrine Crystal | 7 Chrkra |







